top of page

ALCINA RITUÁLY

ALCINA INTL

​Nová omladzujúca línia  IT'S NEVER TOO LATE / NIKDY NIE JE NESKORO pre pleť bez vrások, je priamo nabitá účinnými látkami, ktoré vám zaistia vitálny a mladistvejší vzhľad pleti. Matrixyl kolagén aktivuje prirodzený regeneračný proces pleti a vyhladzuje vrásky, zlepšuje elasticitu, koenzým Q10 obnovuje energiu v pleti a vitamín E zabraňuje potencionálnemu vzniku vrások.

K ošetreniu je formovanie a farbenie obočia v cene ošetrenia.

Trvanie: 60 min., 60€

Ošetrenie plné vitamínov, ktoré vašu pleť nabudí, revitalizuje, rozjasní  a chráni ju pred predčasným starnutím a zlepšuje jej obranyschopnosť. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti. Obsahuje vitamíny A a E.

K ošetreniu je formovanie a farbenie obočia v cene ošetrenia.

Trvanie: 60 min., 60€

KOMPLETNÉ OŠETRENIE PLETI

Podľa typu pleti a očakávaného výsledku. Obsahuje konzultáciu, čistenie pleti, enzymatický peeling, hĺbkové čistenie, kozmetický laser, ultrazvuk alebo LED terapia, masáž tváre a krku, maska, záverečné sérum a krém podľa typu pleti.

K ošetreniu je formovanie obočia v cene ošetrenia.

Trvanie: 60min., od 60€

Man Getting a Facial

PÁNSKE OŠETRENIE

Ošetrenie pánskej pleti je špecifické, preto k nemu máme osobitný prístup a ošetrenie sme zostavili pre potreby pánskej pleti. Vône sú veľmi jemné, pánske, alebo žiadne.

Citlivá pleť po holení potrebuje tak isto osobitnú starostlivosť. Enyzmatický píling a hĺbkové čistenie pórov sú samozrejmosť. Akupresúrna masáž hlavy so sérom pre podporu rastu vlasov vám zaručí extra relax.

K ošetreniu je formovanie obočia je v cene ošetrenia. Trvanie: 60 min., 60 €

KOZMETIKA

ALCINA

Rodinná kozmetická značka s dlhoročnou tradíciou a pôvodom v nemeckom meste Bielefeld. Medicínska kvalita a Dr. Kurta Wolfa splní tie najnáročnejšie požiadavky vďaka širokej ponuke pleťovej a dekoratívnej kozmetiky. Vysoká kvalita, bezpečnosť a účinnosť sú najväčšími prioritami značky Alcina. 

Kompletný sortiment značky ALCINA s naším poradenstvom je pre vás dostupný u nás v salóne. 

Expresné ošetrenie je určené pre klientov, ktorí chcú rýchlo vyriešiť, čo treba a ísť ďalej. V tomto ošetrení sa postaráme o vaše obočie - nafarbíme ho a vyformujeme. Urobíme píling tváre a aplikujeme masku a záverečný krém. Váš pohľad rozžiarime pomocou očného gelu / krému aplikovaného na  okolie očí. 

Trvanie ošetrenia: 30min., 30 €

bottom of page