top of page

BioRePeelCl3

Dvojfázový revolučný peeling a biorevitalizácia v jednom.

Pre tvár, krk a dekolt s 35% kyselinou trichlóroctovou, kyselinou laktobiónovou, kyselinou vínnou, kyselinou citrónovou a ďalšími zložkami. Kombinácia aktívnych zložiek BioRePeelCl3 bez peroxidu a bez amoniaku a bez oxidácii účinne bojuje proti následkom pôsobenia UV žiarenia, proti vráskam, pigmentácii a prejavom akné. Špecifický kolagénový booster, antioxidanty a liftingové aktívne zložky účinne bojujú proti starnutiu. Hydrofylná fáza obsahuje inovatívnu zmes TCA, AHA, BHA, PHA, AMINOKYSELÍN A VITAMÍNOV. 

Trvanie 15 min, cena 55€

Pridanie LED terapie 15 min., trvanie 30 min., cena 65€

 

BioRePeelCl3

LACTIC / CHEMICKÝ PÍLING

Ošetrenie pleti s kyselinou mliečnou rozžiaruje pleť, omladzuje a vyhládza vrásky. Hydratuje a zabezpečuje zjednotenie tónu pleti. Je vhodná aj pri suchej a zrelej pleti. 

 

Trvanie 30 min. cena 35€

Pridanie LED terapie 15 min., trvanie 45 min., cena 45€

 

 

LACITIC

 

Ošetrenie pleti s použitím AHA kyselín (kyselina glykolová) a BHA kyselín (kyselina salicylová) . Vyhladzuje textúru pleti, okamžite rozžiaruje pokožku, zjednocuje tón pleti, zabraňuje upchávaniu pórov, zlepšuje stav akné a urýchľuje regeneráciu a obnovu pleti.

Je možné a žiadúce aplikovať ako kúru, vrámci dosiahnutia požadovaných výsledkov na pleti. Vhodné pre všetky typy pleti. Vhodné pre všetky vekové skupiny. Vhodné pri : akné, pigmentáciách, vráskach, jazvách po akné. 

Trvanie 30 min., Cena 35€

Pridanie LED terapie 15 min., trvanie 45 min., cena 45€

 

GLYSALAC

CHEMICKÝ PEELING

AKÉ PROBLÉMY RIEŠI, KEDY SA ROBÍ?

Vrásky, pigmentové škvrny, mastná a problematická pleť, prebytok odumretých buniek na pleti, akné, jazvy po akné.  

KEDY SA NEROBÍ?

Pri akútnych infekciách kože, poranení kože, chronických ochoreniach kože, pri liečbe kože Roaccutaneom počas posledých 6 mesiacov. 

AKÉ SÚ BENEFITY?

Efektívne a okamžité omladenie pleti, menej agresívne formy peelingov - olupovanie vrchnej vrsty je mierne, až žiadne, resp. voľným okom nepozorovateľné. 

PRE KOHO JE URČENÝ?

Bez rozdielu veku, na všetky typy pleti. 

CHEMICKÝ PÍLING
bottom of page