top of page

Ošetrenie pleti unikátnym hĺbkovo pôsobiacim organickým kolagénom DERMOIONIQ zamerané na rôzne typy a problémy pleti. Od regenerácie, cez podporu hojenia, rozjasnenie, zjednotenie, až po omladenie a lifting. 

Jeho súčasťou je aj prístrojové ošetrenie rádiofrekvenciou a LED terapia.

Trvanie ošetrenia 45 min., 60€

 

Možnosť doplniť k inému ošetreniu:
+35€ tvár a krk | +45€ tvár, krk a dekolt

KOLAGÉN
Cosmetics Smears

INTENZÍVNE OŠETRENIE PLETI

Omladenie, boj proti voľným radikálom a predčasnému starnutiu.  Ošetrenie BetaP3 je najkomplexnejšie intenzívne ošetrenie od Sothys a obsahuje najviac masážnych techník a zónovanie sér a masiek. Pri tomto ošetrení  si skvele oddýchnete a vaša pleť bude  viditeľne mladšia, vyplnená a vypnutá. 

Vhodné aj ako preventívne ošetrenie 25+. 

 

Trvanie ošetrenia: 75 min., od 85 €

INTENZÍVNE

​ˇ

Profesionálne očné ošetrenie s chladivým kryo efektom rozžiari, vyhladí, odstráni opuchy a vrásky z vášho očného okolia a čela. Prvý krát v histórii ošetrovania očí postupmi od Sothys Paris pridávame aj píling očného okolia. Inšpirácia kryoterapiou zabezpečuje úplný relax a obnovu štruktúry pleti. Zároveň pokožku regenerujeme a chránime - dokonca aj pred škodlivými účinkami modrého svetla (z obrazoviek počítačov a telefónov, atď.) Porcelánovými lyžičkami robíme špeciálnu drenážnu kryo masáž čela a očného okolia. 

Trvanie ošetrenia 45 min., 60€

Pri kombinácii s iným ošetrením + 30 min, 40€

OČNÉ OKOLIE

EXPRESNÉ OŠETRENIE 
 

Expresné ošetrenie je určené pre klientov, ktorí chcú rýchlo vyriešiť, čo treba a utekať ďalej. V tomto ošetrení sa postaráme o vaše obočie - nafarbíme ho a vyformujeme. Urobíme píling tváre a aplikujeme masku a záverečný krém.

Trvanie ošetrenia: 30min., od 30 €

EXPRESNÉ OŠETRENIE

Ošetrenie pleti s akné alebo "čistenie pleti" pre mladých, ale aj klientov vo vyššom veku. Toto ošetrenie vás zbaví pocitu nečistej pleti, vyhladí póry a dodá vašej pleti svieži, čerstvý vzhľad. Ošetrenie obsahuje prípravu pleti na ošetrenie, píling a zmäkčenie pleti, klasické hĺbkové čístenie, SKIN SCRUBBER (hlbší píling pleti, resp. prístrojové čistenie pórov) a LED terapiu na dezinfekciu, štart hojaceho procesu, ukľudnenie a uzatvorenie pórov.

Čistenie pleti + LED svetelná terapia (prispôsobená podľa typu pleti a jej potrieb)

Trvanie ošetrenia: 45 - 60 min., od 50 €

AKNÉ

GUA SHA
MASÁŽ TVÁRE

Gua Sha je masážny kameň používaný v čínskej medicíne. Aktivuje krvný obeh, do buniek tým pomáha dopraviť viac kyslíka, zvyšuje správne fungovanie lymfatického obehu, znižuje svalové napätie, vyhladzuje jemné línie, rozjasňuje pokožku, zlepšuje absorpciu produktov v starostlivosti o pleť.  V dopoludňajších hodinách pomáha masáž tváre znižovať opuchy a známky únavy na tvári, ako aj vyhladzovať očné vaky. Večerná masáž pomáha relaxovať a uvoľňovať svalové napätie počas dňa. Gua Sha sa dá tiež použiť na zmiernenie napätia ramien a krku, na uvoľnenie svalovej hmoty a masáže tela.

Omladzujúca detoxikačná masáž + zapracovanie účinných látok do pleti + LED terapia 15 min.

Trvanie: 30min., 45€

GUA SHA
bottom of page