top of page

MICRONEEDLING

Dermapen je najprofesionálnejší a najvhodnejší systém v oblasti micronelinglingu. Ošetrenie dermapenom je hygienické, rýchle a účinné. Efektívny spôsob dosiahnutia zlepšenia pleti, kde sa pokožka obnovuje a zapravujú sa do hĺbky účinné látky bez poškodenia hornej vrstvy pokožky (epidermis). Jednorazový sterilný cartridge - sa skladá z 12 mikro ihiel, ktoré vibrujú a vytvárajú malé vertikálne kanáliky v pleti. Stimulácia v spojivovom tkanive uvoľňuje aktívny rast a liečivé faktory, ktoré zabezpečujú produkciu nového kolagénu a elastínu. 

Je pre vás microneedling vhodný? Áno, ak chcete riešiť - jemné vrásky, hlbšie vrásky,  relaxácia pokožky,  hrubé póry / štruktúra pleti,  problémy s pigmentáciou, plešatosť, alopécia, rednutie vlasov, jazvy po akné, hypertrofické jazvy, popáleniny, strie, spevnenie pleti a kontúr.

MICRO-NEEDLING

HYDRATÁCIA

Koncentrovaná kyselina hyalurónová hydratuje a bráni vzniku vrások. Oligopeptidy  dodávajú pleti rastové faktory, ktoré pomáhajú pleť revitalizovať a omladzovať kožné bunky. Zlepšuje sa elasticita pleti. 

Trvanie: 50 min.

Cena: 75 €

LIFTING

Omladenie a dlhodobá podpora vlastnej tvorby kolagénu. Cieľom je spevnenie kontúr tváre a krku - remodelácia kontúr pomocou spevňujúcich a hydratačných účinných látok. 

Trvanie: 50 min.

Cena: 75 €

MICRONEEDLING
+ BIOREPEEL CL3 

ULTIMÁTNE OMLADENIE 

BIOREVITALIZÁCIA PLETI

Táto kombinácia je unikátnym spojením chemického peelingu, liftingu, biorevitaliácie, LED terapie a microneedlingu v jednom ošetrení.

Vhodné pred udalosťou, alebo ako bežná starostlivosť.

Trvanie: 60 min.

Cena: 110 €

bottom of page